Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Ülkedeki insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler nelerdir

Ülkedeki insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler nelerdir

Sponsor Bağlantılar

Ülkedeki insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler nelerdir kısaca yazar mısınız?
Ülkemizdeki insanların mutluluğu için bir arada yaşamalıyız. Bu mutlu yaşamın kaynağı toplum olarak ülkemiz için çalışarak olur. Barış içinde birbirimize saygı duyarak, hoş görülü, yalan ve iftira gibi kötülüklerden kaçarak ülkedeki insanları mutlu ede biliriz.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Emeviler döneminde doğuda ve batıda feth edilen yerler neresidir Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: ülkedeki insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler, insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler nelerdir, ülkemizdeki insanların mutluluğu için bizlere düşen görevler nelerdir, ülkemizde ki insanlarin mutlulugu icin bizlere dusen gorevler nelerdir, ailemiz ve ülkemiz insanların mutluluğu için neler yapılabilir, ülkemizdeki insanlarin, Ailemiz Ülkemizdeki insanların mutluluğu için üzerimize dusen gorev ve sorumluluklar nelerdir, aylemiz ve ulkemizdeki insanların mutlulugu için uzerimize duşenler, Ailemiz ve ülkemizdeki insanların mutluluğu için üzerimize düşen görev ve sormlulukların neler olduğu

9 yorum

  1. Çooooooooooooooookkkkkkk güzel

  2. çok yardımcı oldun sağol hikmetli
    abi ranoldo

  3. 3.sınıfa göre ne tavsiye edersiniz

  4. çok iyi bir site tavsiye ederim:)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top