Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Aile bireylerinin görev ve sorumluluklarını yerine getirmeleri ailenin mutlu olmasını etkilermi

Aile bireylerinin görev ve sorumluluklarını yerine getirmeleri ailenin mutlu olmasını etkilermi

Sponsor Bağlantılar

Aile bireylerinin görev ve sorumluluklarını yerine getirmeleri ailenin mutlu olmasını etkilermi kısaca örneklerle açıklayıp yaza bilir misiniz?
Ailede sorumluluklar yerine getirilmediğinde mutluluğu etkiler. Eğer anne ev temizliğini ve aileye yemek yapmazsa, koca da işe gidip çalışmazsa, çocuklar da bütün günü bilgisayarda geçirirlerse bir çatışma ortaya çıkar. Evde huzur kalmaz. Aile bir arada olmasını etkiler. Saygı denen bir şey kalmaz.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Emeviler döneminde doğuda ve batıda feth edilen yerler neresidir Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: aile bireylerinin sorumluluklarını yerine getirmeleri aile bireylerinin huzuru için neden önemlidir, aile bireylerinin sorumluluklarıni zamaninda yerine getirmeleri aile bireylerinin huzuru icin neden onemlidir, aile bireylerinin görev ve sorumluluklarını yerine getirmeleri ailenin mutlu olmasını etkilermi

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top