Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Doğal kaynakların kalkınmamıza etkilerini araştırınız

Doğal kaynakların kalkınmamıza etkilerini araştırınız

Sponsor Bağlantılar

Doğal kaynakların kalkınmamıza etkilerini araştırınız kısaca yaza bilir misiniz?
Doğal kaynaklarımız ülkemize büyük katkıları vardır. Akar sularımız turistlerin gözde mekanlarındandır. Bu sulardan barajlar yardımıyla enerji üretiliyor. Yine yüksek dağlardan fışkıran sularımız paketlenip satışa sunuluyor. Ülkemiz maden cennetidir. Bol miktarda çıkarılan madenler yut içi ve yurt dışında satılıyor. Bir birinden güzel dağlarımız, denizlerimiz ve Karadeniz bölgesindeki köylerimiz gibi yerler turistlerin gözde mekanlarındandır. Ormanlarımız hem doğal güzellikleri hemde oksijen kaynağımızdır. Bular hem halkımızın iş sorununu çözer hemde ülkemizin dışa bağımlılığını önler. Ormanlarımız dünyaya nefes aldırıyor.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Emeviler döneminde doğuda ve batıda feth edilen yerler neresidir Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: doğal kaynakların kalkınmamıza etkileri, doğal kaynakLARIN KALKINMAYA ETKİLERİ, doğal kaynakların kalkınmamıza etkileri nelerdir, doğalkaynaklarin kalkinmamiza etkileri, doğal kaynakların kalkınmaya etkisi, doğal kaynakların kalkınmaya etkileri nelerdir, Dogal kaynaklarin kalkinmamizin etkileri, doğal kaynakların kalkınmamıza etkisi nedir üniversite araştırmaları, doğal kaynakların kalkınmamıza etkileri uzun

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top