Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Dünyamızın katmanları ile haşlanmış bir yumurta arasında benzerlik kuralım yumurtanın kısımlarının dünyamızın

Dünyamızın katmanları ile haşlanmış bir yumurta arasında benzerlik kuralım yumurtanın kısımlarının dünyamızın

Sponsor Bağlantılar

Dünyamızın katmanları ile haşlanmış bir yumurta arasında benzerlik kuralım yumurtanın kısımlarının dünyamızın hangi katmanlarına karsılık gelebileceğini belirtelim lütfen bu konuyu kısaca yazınız?
Kısa ve bir şekilde özetleyecek olursak; yumurtanın kabuğu taş küredir, beyazı ateş küre ve sarısı en içi ağır küredir. Başarı duasıyla.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Emeviler döneminde doğuda ve batıda feth edilen yerler neresidir Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: dünyamızı haşlanmış bir yumurta arasında benzerlik, dünyamızın haşlanmış bir yumurtaya benzerlik kuralım, dunyamizi haslamis bir yumurtaya benzetirsek yumurtanin kabugu sarisi ve beyazi hangi katmanlara karsilik gelir, Yumurtanin katmanları, haslanmis yumurtanin katmanlari, haslanmis yumurta hangi katmandir, dünyayı yumurtaya benzetirsek nasıl olur, dünyanın katmanları ile haşlanmış yumurta arasındaki benzerlik, dünyamızın katmanları ile haşlanmış bir yumurta arasında benzerlik kuralım

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top