Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Japonya’nın yüzölçümü Nijer’e göre çok daha az olmasına rağmen Nijer’den nüfusu çok fazladır Neden

Japonya’nın yüzölçümü Nijer’e göre çok daha az olmasına rağmen Nijer’den nüfusu çok fazladır Neden

Sponsor Bağlantılar

Japonya’nın yüzölçümü Nijer’e göre çok daha az olmasına rağmen Nijer’den nüfusu çok fazladır Neden kısaca anlatır mısınız?
Nijer kıtlık yaşayan bir Afrika ülkesidir. Japonya’da tam tersi bol su kaynağı vardır, ve sanayisi çok gelişmiştir. İklimi Nijer’den daha iyidir. Kişi başına düşen gelir yüksektir. En temel nedenler bunlardır.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Japonya'nın yüz ölçümü Nijer'e göre çok daha az olmasına rağmen Nijer'den nüfusu çok fazladır Neden Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: japonyanın yüzölçümü nijerya göre çok daha az olmasına rağmen nüfusu nijerden çok fazladır neden, japonyanin yuz olcumu nijere gore cok daha az olmasina ragmen nufusu nijerden cok fazladir neden, Japonyanın yüzölçümüne göre göre çok fazla daha az olmasına rağmen nüfusun içeriden çok fazladır neden, japonya nın nüfusu Nijer göre neden daha fazla, Japonya\nın yüzölçümüne göre göre çok fazla daha az olmasına rağmen nüfusun içeriden çok fazladır neden, japonyanin yuzolcumu nijere gore cok daha az olmasina ragmen nufusu nijerden cok olmasinin nedeni, Japonyanın yüzölçümü göre göre çok daha az olmasına rağmen nüfusun içeriden çok fazladır neden, Japonyanın yüz ölçümünün Nijere göre daha fazla olmasının ancak, japonyanın yüz ölçümü nijere göre daha az olmasına rağmen nüfusu nijerden fazladır neden

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top