Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Nasrettin Hoca, Mimar Sinan ve Keloğlan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmışlardır?

Nasrettin Hoca, Mimar Sinan ve Keloğlan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmışlardır?

Sponsor Bağlantılar

Nasrettin Hoca, Mimar Sinan ve Keloğlan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmışlardır kısaca cevaplar mısınız?
Nasreddin hocanın sevilmesinin nedeni, komik ve ilginç ilginç ders ve öğüt verici söz, hal ve hareketlerinden dolayı halkın sevgisini kazanmıştır.
Mimar Sinan, görülmemiş mimari ustalığı ve yaptığı eserleriyle tanınmış büyük bir mimardır.
Keloğlan kelliği, doğruluğu, dürüstlüğü ve komik fıkralarından dolayı halkın sevgisini kazanmıştır.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Nasrettin hoca mimar Sinan ve keloğlan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmıştır Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: nasrettin hoca mimar sinan ve keloğlan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmışlardır, nasrettin hoca mimar sinan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmıştır, nasrettin hoca hangi özellikleriyle tanınmıştır, nasrettin hoca mimar sinan hangi özellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmışlardır, nasrettin hoca mimar sinan keloglan hangi ozellikleriyle milletimizin sevgisini kazanmislardir, keloglani hangi özellikleriyle tanıyorsunuz, nasreddin hoca mimar sinan ve kel og, mimar sinan hangi özellikleriyle tanınmaktadır?, mimar sinan hangi özellikleriyle tanınmıştır

6 yorum

  1. O adamın dediğini tekrar ediyorum çünkü çok güzel

  2. Çok az daha fazlası yok mu ödevi yapacağım

  3. Yarım satırını harcadı…Çok az!!!!

  4. Çok az daha fazlası yok mu ödevi yapacağım

  5. Nursena senin soyadın mutlumu

  6. yapanı alkışlamak lazım bu siteyi yapan fenerli olsun

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top