Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Toplu taşıma araçları ve diğer araçlar tüm toplumun malı ve milli servet olduğuna ilişkin bir kompozisyon yazınız

Toplu taşıma araçları ve diğer araçlar tüm toplumun malı ve milli servet olduğuna ilişkin bir kompozisyon yazınız

Sponsor Bağlantılar

Toplu taşıma araçları ve diğer araçlar tüm toplumun malı ve milli servet olduğuna ilişkin bir kompozisyon yazınız? Kısaca yazar ısınız?
Her insanın hayatını kolaylaştıran, gitmek istediğimiz yere kolaylıkla ulaşmamızı sağlayan toplu taşıma araçları olmazsa olmazlarımızdandır. Belediyelerin insan hizmetine sunduğu bu kolaylık insanların vermiş olduğu vergilerin sonucunda toplumun malı aynı zamanda da milli servet konumundadır. Bu hizmet sayesinde aracı olmayan insanlar gitmekte zorlandıkları yerlere kolayca gide bilmektedirler. Engellilere de özel bölümler yapıldığı için rahatça istedikleri yere rahatça seyahat ediyorlar. Sonuç olarak toplumun birliği ile üretilen bu araçlar milli servet konumuna geçmiştir.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Vatan ve millet ile ilgili atasözleri Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: toplu taşıma araçları ve diğer araçlar tüm toplumun malı ve milli servet olduğuna ilişkin kompozisyon, toplu taşıma araçları ve diğer araçlar tüm toplumun malı ve milli servet olduğuna ilişkin bir kompozisyon

3 yorum

  1. Luisa diyor ki:man migam mishe in mige ha hazf she?dare ru asab piade ravi mikone!bad inja aamdak nadare?bedune aamdak ma chi kar konim?lrange inja ham mese morde has!

  2. qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç

    bilgiler çok hoşuma gitti bana yardımı dokunacağını düşünüyorum

  3. SUDE FENERBAHÇE

    Çok güzel olmuş . Çok beğendim . Çok işime yaradı . Bunu kim yazdiysa onun eline sağlık . Muhteşem .

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top