Buradasınız: Anasayfa / Sorularla İslamiyet / Anneler Günü İle İlgili Güzel Kompozisyon Örneği

Anneler Günü İle İlgili Güzel Kompozisyon Örneği

Sponsor Bağlantılar

Anneler Günü için Kompozisyon Örneği
Anneler Günü ile ilgili kompozisyon örneğini nasıl buldunuz!

Bu gün Anneler Günü ve Annelerimizin daha çok Hatırlanma günüdür.

Anne bizler için bir gün değil her gün hatırlanması gereken en güzel ve en çok sevilen varlıktır.onların değerini bilmek ve onlarla birlikte en güzel günler geçirmek bizler için dünyadaki en büyük mutluluktur.

Annelerimizin bizim mutlu olabilmemiz için yaptığı fedakarlık ve zorluklara rağmen en rahat şekilde yaşamamız için yaptıkları fedakarlıklar asla unutulmamalıdır.

Hani bir gece üstünüzü örten ve bizleri ninnilerle uyutan en güzel yemeği yediren,düştüğünüzde Anne diye haykırdığınızda yardımınıza ilk koşan kişi Anne den başkası olamaz.Yine Bir gece hastalandığınızda sizlere ilaçlarını içiren yatmayıp baş ucunuzda oturan iyi olabilmeniz için dua eden Annemizdir bundan daha iyi ve güzeli olamaz.

Peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır”

Sözü bizler için Annelerin değerlerini yeterince anlatmaktadır.

Anneler Hayatta kendisine verilen en güzel şeyi hak etmektedir.

Kuranda Allah c.c “Annelerinize Öf bile demeyin” ayeti bizlere büyük bir uyarı ve kendisine verilen önemi göstermektedir.

Onların sözünü dinleyelim asla kırıcı olmayalım.

Allah cc nün mazharına layık ve Rasulullahın hadislerine iştirak edelim.

Şuanda Annelerinin baş ucunda olduğu kardeşlere kendilerini üzmemelerini söyledikleri sözleri en güzel şekilde yerine getirmelerini,ve Anneleri olmayan kardeşlerimizinde Allahtan kendilerine sabır vermesini diliyorum.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İmamın Rükuda iken sonradan Gelenleri Beklemesinin Hükmü Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top